Новости

Агентство з кібербезпеки ЄС попереджає про загрозу з боку хакерів

Хакери за наймом стали найбільшою загрозою онлайн-безпеці за останні 15 місяців, оскільки пандемія COVID-19 і робота на дому створили можливості для кіберзлочинців, повідомляє агентство кібербезпеки ЄС ENISA у своєму щорічному звіті.

Дослідження, яке охоплювало період з квітня 2020 року по липень 2021 року, має на меті допомогти урядам і компаніям зрозуміти загрози кібербезпеці та розробити методи вирішення проблеми.

Резонансні атаки програм-вимагачів останніх місяців включають атаки на колоніальний трубопровід, який спричинив перебої в паливі на сході Сполучених Штатів у травні, та окрему справу за участю бразильської компанії JBS SA, найбільшого у світі м’ясопереробника.

«Криза COVID-19 створила можливості для супротивників, які використовували пандемію як домінуючу приманку, наприклад, у кампаніях для атак електронною поштою. Видається, що основним стимулом такої діяльності є монетизація», – йдеться у повідомленні.

Сектор охорони здоров’я був важливою метою, особливо в період травня-липня цього року, коли хакери шукали інформацію про вакцини, йдеться у дослідженні.

Державне управління та державні та постачальники цифрових послуг також повідомили про велику кількість інцидентів. Хакери вважали за краще отримувати гроші криптовалютою.

Інші зростаючі кіберзагрози, зазначені у звіті, включають криптоджекінг, коли злочинець використовує обчислювальні потужності жертви для генерації криптовалюти і який досяг рекордного рівня в першому кварталі цього року, а також дезінформацію та дезінформацію.

Джерело: InsuranceJournal