Новости

Ухвалення закону про деолігархізацію зменшить вплив корпоративних інтересів на політику та економіку України - британський посол

Посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс заявила, що закон про деолігархізацію може відіграти роль у зменшенні негативного впливу корпоративних інтересів на українську політику та економіку.

"Закон про деолігархізацію може відіграти роль у зменшенні згубного впливу корпоративних інтересів на українську політику та економіку. Це потрібно буде реалізувати законно і аполітично", - написала посол на своїй сторінці у Twitter у четвер.

Сіммонс наголосила на необхідності підвищеної прозорості, рішучих антимонопольних заходів, реальної конкуренції в енергетичному секторі, сильної державної телерадіомовної компанії та судової реформи для того, "щоб цей крок став сталою реальністю".

Як повідомлялося, Верховна Рада 23 вересня підтримала 279 голосами законопроект "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)", т. зв. закон про деолігархізацію.


Джерело: Interfax