Новости

91,5% експертів з безпеки стурбовані ризиками Метавсесвіту

У зв'язку з тим, що поява Метавсесвіту та її майбутнє впровадження у суспільство викликає безліч дискусій, служба технічної підтримки Manhattan Tech Support провела дослідження, яке показало, що 91,5% експертів з безпеки стурбовані ризиками Метавсесвіту для безпеки.

Масовий перехід на віддалену роботу, пов'язаний із пандемією, призвів до зростання кіберзлочинності. Кількість людей, що працюють віддалено і кількість компаній, що зберігають дані у хмарі, збільшувалася, що потенційно робило їх більш уразливими для кібератак. Метавсесвіт представляє нові загрози, які раніше не розглядалися, тому впровадження AR та VR у робочі місця та будинки підвищить ризики безпеки.

Дослідження було проведено зі 100 старшими експертами з безпеки з таких організацій, як Cyzen, Bores Security Consultancy, DCPCU та інших, і показало, що 91,5% експертів стурбовані потенційними ризиками безпеки самого Метавсесвіту.

У звіті йдеться про те, що 98,1% стурбовані ризиками, пов'язаними з об'єднанням Метавсесвіту з такими технологіями, як дипфейки та інші ефекти, створені штучним інтелектом. Менш 1% експертів з безпеки вважають, що дворічні інвестиції Meta у розмірі 50 мільйонів доларів у відповідальне створення технологій для Метавсесвіту є достатніми.

«Метавсесвіт представляє абсолютно новий вектор для атак, які досі не розглядалися. Впровадження VR і AR у робочі місця та будинки збільшує ризики безпеки, такі як крадіжка особистих даних та програми-вимагачі, і вони стають ще більш серйозними, оскільки Метавсесвіт існує у хмарі, захист якого є більш складним завданням» — сказав Рахул Кумар, менеджер з питань маркетингу Manhattan Tech Support

Майкл Шенк, старший консультант з кібербезпеки в Cyzen, сказав: «Незважаючи на те, що переваги технології та суспільні наміри мають свої перспективи, великі технології мають більше способів збирати інформацію. З усім цим інтелектуальним аналізом даних концепція конфіденційності повністю зникає».

Джерело: ManhattanTechSupport