Новости

РНБО України провело засідання щодо створення кібервійськ

Олексій Данилов, секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України, провів у Києві перше засідання свого відомства, присвячене створенню кібервійськ.

Захід був присвячений виконанню рішення того ж РНБО від 14 травня 2021 року "Про невідкладні заходи щодо кіберзахисту держави". Він був введений в дію указом Президента України від 26 серпня 2021 р. No 446. Про це йдеться у прес-службі РНБО.

"Кабінету Міністрів доручено протягом двох місяців розробити та внести на розгляд Верховної Ради законопроект про створення та функціонування кібергрупи у системі Міністерства оборони України", - йдеться у повідомленні.

Під час зустрічі головними питаннями були обсяг матеріальних, технічних та фінансових ресурсів, необхідних для створення та забезпечення належного функціонування майбутніх кібервійськ, набір персоналу та визначення основних завдань.

На зустрічі були присутні представники Міністерства оборони, Офісу Президента України та Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації.

Нагадаємо, що Рада національної безпеки і оборони України схвалила під час засідання 14 травня стратегію розвитку кібербезпеки в країні на найближчі п'ять років та прийняла рішення про створення українських кібервійськ.

Як повідомляв EADaily, на початку червня секретар РНБО Олексій Данилов заявив, що успіху цього починання сприятиме активізація співпраці з литовським кіберцентром у Каунасі.

Джерело: EADaily