Новости

Штучний інтелект - це майбутнє кібербезпеки

Кіберзлочинці використовують штучний інтелект (ШІ), щоб швидко розвивати складність атак. У відповідь все більша кількість організацій також впроваджують цю технологію як частину своїх стратегій кібербезпеки. Згідно з дослідженням, проведеним у звіті про безпеку електронної пошти Mimecast за 2021 рік, 39 відсотків організацій використовують ШІ для посилення захисту електронної пошти.

Хоча ми ще на ранніх стадіях використання цих технологій та їх застосування для кібербезпеки, це тенденція до зростання. Підприємства, які використовують передові технології, такі як штучний інтелект та захист електронної пошти з багаторівневим навантаженням, а також регулярно навчають своїх співробітників поведінці, стійкій до атак, будуть у найкращому становищі, щоб обійти майбутні атаки та швидко відновитися.

Mimecast інтегрує можливості ШІ, щоб допомогти зупинити деякі з найбільш поширених загроз кібербезпеки. Використовуйте, наприклад, пікселі відстеження в електронних листах, які BBC і ZDNet назвали "ендемічними". Шпигунські відстежувачі, вбудовані в електронні листи, стають повсюдними - часто маркетологами, але також, дедалі частіше, кіберзлочинцями, які прагнуть зібрати інформацію, щоб озброїти цілеспрямовані атаки на компроміс ділової електронної пошти.

CyberGraph від Mimecast використовує машинне навчання, підмножину штучного інтелекту, щоб блокувати ці важко виявлені загрози електронної пошти, тим самим обмежуючи розвідку та пом'якшуючи людські помилки. CyberGraph роззброює вбудовані трекери та використовує технології машинного навчання та графіків ідентифікацій для виявлення аномальної шкідливої ​​поведінки. Оскільки ШІ постійно навчається, йому не потрібна конфігурація, що зменшує навантаження на ІТ -команди та зменшує ймовірність небезпечної неправильної конфігурації. Крім того, як доповнення до захисту електронної пошти Mimecast, CyberGraph пропонує диференційовані можливості, інтегровані в існуючий захищений шлюз електронної пошти, що спрощує вашу стратегію безпеки електронної пошти.

ШІ тут, і тут залишиться. Незважаючи на те, що його використання не є срібною кулею, у майбутньому кібербезпеки є вагомі аргументи. Mimecast CyberGraph поєднується з багатьма іншими рівнями захисту. Він вбудовує в електронні листи кольорові попереджувальні банери, щоб підкреслити виявлені ризики, і вимагає відгуків користувачів. Цей відгук зміцнює модель машинного навчання і може оновлювати банери у всіх подібних листах, щоб підкреслити нові рівні ризику.

Оскільки все більше стратегій кіберстійкості починають впроваджувати штучний інтелект, життєво важливо, щоб люди та технології продовжували інформувати один одного, щоб забезпечити гнучкий захист від постійно мінливих ландшафтів загроз. Інновації, такі як CyberGraph, надають докази того, що ШІ має перспективну ціннісну пропозицію у сфері кібербезпеки.

Джерело: The Record