Новости

Fortinet, Linksys розширюють домашню корпоративну безпеку

Оскільки віддалена та гібридна робота стала нормою, сьогодні Fortinet об’єднався з Linksys, щоб запустити бездротовий маршрутизатор, який забезпечує безпеку корпоративного рівня у зручному для споживачів пакеті.

Linksys HomeWRK-це двовузловий маршрутизатор WiFi з підтримкою сітки, керований через мобільний додаток. Пристрій замінює існуючий домашній маршрутизатор співробітника та забезпечує окремі бездротові мережі для особистого та ділового трафіку. Стек безпеки Fortinet працює на пристрої та автоматично блокує шкідливе програмне забезпечення та програмне забезпечення, що запобігає вторгненням, і фільтрує шкідливий вміст.

Що стосується захисту домашньої мережі, підприємства хочуть, щоб їх було легко налаштувати і керувати ними. Тим часом співробітники хочуть чіткого розмежування між домашньою та корпоративною мережею, заявив директор з Fortinet Джон Меддісон.

Пристрій не вимагає від користувачів існуючих клієнтів Fortinet. За замовчуванням управління здійснюється за допомогою онлайнової інформаційної панелі Linksys, що дозволяє підприємству контролювати політику безпеки корпоративних комунікацій, одночасно дозволяючи співробітнику поширювати багато з тих самих засобів захисту на свої родини.

Клієнти Fortinet, які вже використовують платформу FortiManager, також можуть керувати HomeWRK, як і будь -яка інша точка бездротового доступу, зазначив Меддісон.

Як і багато інших існуючих приладів Fortinet, функціональні можливості безпеки повністю обробляються на пристрої, але Меддісон зазначає, що HomeWRK не використовує фірмові ASIC безпеки постачальника. Прилад також не має будь-якого функціоналу SD-WAN, наприклад, відновлення після відмови, що зустрічається в інших більш просунутих приладах марки Forti, таких як FortiGate 40F.

Пристрій, однак, забезпечує функціональність якості обслуговування (QoS), щоб гарантувати, що програми, чутливі до затримки та пропускної здатності-наприклад, Zoom або Webex-не перериваються некритичним трафіком, таким як онлайн-ігри чи потокове відео. І хоча ця функція є стандартною для більшості домашніх маршрутизаторів, вона, як правило, вимагає налаштування вручну.

HomeWRK доступний для передплати з наступного місяця, проте ціни поки не розкриваються.

Джерело: SDX Central