Грудень 2019 року

«Кібербезпека цифрової економіки для власників бізнесу»

Впровадження технологій цифрової економіки вносить кардинальні зміни в побудову бізнесу, створюючи при цьому як величезні можливості, так і загрози кібербезпеці. Мета посібника - допомогти власнику компанії відповісти на питання: чи впроваджені в його компанії необхідні заходи з організації ефективної системи кібербезпеки й управління інцидентами кібербезпеки?.

Вересень 2013 року

«Кібертероризм та захист персональних даних»

У книзі висвітлені особливості правового регулювання боротьби з кібертероризмом та політики захисту персональних даних в Україні та за кордоном та окреслені сучасні проблеми захисту персональних даних в Україні. Метою книги є привернення підвищеної уваги державних органів, а також керівників чисельних комерційних компаній до проблеми, пов'язаної з кібертероризмом та захистом державних та корпоративних інформаційних ресурсів, персональних даних громадян, а також демонстрація масштабу поширення та необхідності першочергового вирішення вказаної проблеми.

Листопад 2013 року

«Кібертероризм та інформаційна безпека держави»

У книзі зроблена спроба аналізу проблеми, яка є відносно новою для міжнародного співтовариства, - проблеми кібертероризму в державному масштабі. Мета даної роботи – акцентувати увагу на кібертероризмі як загрозі національної безпеки держави, проаналізувати можливості здійснення наступальних та оборонних кібератак в окремих країнах світу та розробити основні напрями протидії даному негативному явищу на основі напрацьованого міжнародного досвіду боротьби з цим суспільно-небезпечним явищем.

Грудень 2013 року

«Кібертероризм, інформаційні війни та безпека»

У книзі розглянуті особливості застосування різноманітних мережевих технологій та інформаційної зброї в протиборстві в політиці та бізнесі, а також викладені рекомендації щодо розробки основних заходів протидії цим явищам в Україні.

Серпень 2014 року

«Аналітичні центри в політиці, економіці, бізнесі»

У книзі викладена історія виникнення та розвитку міжнародних інформаційно-аналітичних центрів (ІАЦ), окреслені різновиди ІАЦ та напрями їх діяльності, розглянута специфіка роботи сучасних ІАЦ на державному рівні, в місцевому самоврядуванні, політиці та бізнесі в Україні та за кордоном. Автори акцентують увагу на проблемах діяльності ІАЦ в Україні та перспективах їх розвитку.