Міжнародна Ліга Кібербезпеки

П'ятниця, 25 червня 2021 року

+38 (044) 454-07-92

20 лютого 2014 року в конференц-залі Національного інституту стратегічних досліджень відбудеться чергове засідання створеної при Національному інституті стратегічних досліджень Міжвідомчої експертної робочої групи (МЕРГ) з питань протидії загрозам розповсюдження зброї та матеріалів масового знищення, а також пов’язаних з ними терористичних загроз і захисту критично важливої для забезпечення життєдіяльності держави інфраструктури. » читати більше

20 лютого 2014 року в конференц-залі Національного інституту стратегічних досліджень відбудеться чергове засідання створеної при Національному інституті стратегічних досліджень Міжвідомчої експертної робочої групи (МЕРГ) з питань протидії загрозам розповсюдження зброї та матеріалів масового знищення, а також пов’язаних з ними терористичних загроз і захисту критично важливої для забезпечення життєдіяльності держави інфраструктури.

Тема засідання: "Кібербезпека критичної інфраструктури: досягнення балансу інтересів громадянина, суспільства та держави".

Засідання МЕРГ організовується спільно з громадськими організаціями "Інститут міжнародних досліджень Української академії наук" та "Ліга протидії кібертероризму та інформаційним війнам".

Питання, що запропоновані для обговорення:

  • еволюція кіберзагроз для об’єктів критичної інфраструктури в Україні;
  • вдосконалення правових та організаційних засад протидії сучасним кіберзагрозам критичній інфраструктурі в Україні з урахуванням інтересів приватного сектора економіки;
  • побудова експертного діалогу та вдосконалення механізмів державно-приватного партнерства в сфері кібербезпеки;
  • розробка та впровадження в Україні державних та галузевих стандартів кібербезпеки для об’єктів критичної інфраструктури.

На засідання запрошуються представники органів державної влади, громадських об’єднань, профільних навчальних закладів та науково-дослідних установ, промислових компаній та незалежних експертів.